AKTUÁLNÍ INFORMACE, OZNÁMENÍ


17.04.2020
ZŠ Pro žáky
Mgr. Tomáš Vindiš
​Milí žáci,
Vážení rodiče,
 
mimořádný režim vzdělávání žáků školy distanční formou (na dálku) prostřednictvím internetových nástrojů pokračuje a změny (zatím jen pro první stupeň) lze očekávat od 25. 05. 2020. O režimu od tohoto dne Vás budeme včas informovat.
 
Pro zvýšení přehlednosti výuky na dálku a vzájemné informovanosti:
 
1. Na webových stránkách školy jsou v sekci základní škola – pro žáky – příslušný ročník a třída zveřejněny pro všechny třídy rozvrhy zadávání nových úkolů a případně on-line výuky.
 
2. Na stejném místě mohou být zveřejněny internetové odkazy na používané výukové zdroje a nástroje.
 
3. Žádáme rodiče, aby i při tomto mimořádném režimu informovali třídní učitele o stavech, kdy žák nemůže řádně plnit zadané úkoly (nemoc, rodinné důvody, atp.).
 
4. V případě potíží s komunikací nebo v případě poruchy techniky pro výuku je opět třeba vše konzultovat s třídním učitelem a vzniklý stav řešit. Vždy se najde alespoň provizorní řešení.
 
5. Konzultační hodiny pro všechny vyučující jsou v pracovní dny od 8:00 do 12:00 hodin, v důvodných případech do 18:00 hodin. Základní komunikační kanál pro všechny pedagogy školy je e-mail ve tvaru j.prijmeni@skolasuchdol.cz. V případě potřeby je možné dohodnout telefonickou či on-line schůzku. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYHLEDÁVÁNÍOPTYSMěstys Suchdol nad Odrou ekolamp Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

KONTAKTNÍ INFORMACE


Základní škola a mateřská škola
Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, 742 01 Suchdol nad Odrou

IČ: 75027712
DIČ: CZ75027712

Tel: 556 736 336
E-mail: zakladni@skolasuchdol.cz

Mgr. Tomáš Vindiš
ředitel 

projektyprojektyprojekty
 

Creative Commons - Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti


Přihlásit