AKTUÁLNÍ INFORMACE, OZNÁMENÍ


15.12.2020
ZŠ Akce
Bc. Vendula Kalíšková
Pirátská distanční hodina v 1.A
Letošní prvňáčci a jejich rodiče to měli hned ze startu náročnější. Sotva se děti ve škole trošku rozkoukaly, už jsme přešli na distanční výuku. Aby žáčci měli zachován individuální přístup, byli rozděleni do malých skupin po 3 – 4 dětech. A aby to pro ně bylo příjemnější a veselejší, celou výukou je provázel také plyšový kamarád-pejsek Ben. Z paní učitelky se na chvíli stala youtuberka a natočila pro děti výukové video.
A protože jsme všichni na jedné lodi a táhneme za jeden provaz, zakončili jsme online výuku opravdu stylově-po pirátsku! Všichni jsme se oblékli do pirátských kostýmů a vydali se na poslední společnou online plavbu. Během ní se zastavovali na různých ostrovech a plnili zajímavé úkoly-skládali písmenkový diktát, četli pirátské slabiky, zpívali pirátskou hymnu, cvičili. Za každý úkol měli piráti možnost získat jeden dukát. Na konci je čekala odměna – truhla s pokladem! Každý pirát měl své originální jméno, které si vymyslel např. Střemhlavka, Zoubek, Kulhavý John apod.
Děkuji tímto svým malým pirátům za příjemnou plavbu a jejich rodičům za péči a starostlivost, díky které jsme nenarazili na žádný útes a bezpečně dopluli až do školních lavic.
Mgr. Lenka Martinková, tř. učitelka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYHLEDÁVÁNÍOPTYSMěstys Suchdol nad Odrou ekolamp Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

KONTAKTNÍ INFORMACE


Základní škola a mateřská škola
Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, 742 01 Suchdol nad Odrou

IČ: 75027712
DIČ: CZ75027712

Tel: 556 736 336
E-mail: zakladni@skolasuchdol.cz

Mgr. Tomáš Vindiš
ředitel 

projektyprojektyprojekty
 

Creative Commons - Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti


Přihlásit