Pestrý týden o jarních prázdninách

ŠD
úterý 27.02.2024 |Hradilová Michaela |Všechny aktuality

Celý týden jsme si naplno užívali volna a prozkoumávali zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí.

Celý týden jsme si naplno užívali volna a prozkoumávali zajímavá místa v blízkém i vzdálenějším okolí. Hned v pondělí jsme navštívili a aktivně strávili dopoledne v místní sportovní hale a tímto bychom rádi poděkovali manželům Pantalkovým, kteří zcela zdarma poskytli dětem tyto krásné prostory.

Další dny nás čekala turistická vycházka na Kletnou  a ve středu jsme dobyli i zříceninu hradu Starý Jičín. Výlet vlakem jsme si udělali ve čtvrtek - do Zbrašovských aragonitových jeskyní v Hranicích na Moravě, kopu docela emotivních zážitků budeme mít ještě dlouho v paměti. Závěrečný den jsme si pak užili kreativně, něco si vyrobili a dokonce maličko nahlédli i pod pokličku do naší školní kuchyně.

Tým vychovatelek ŠD