V kulturním domě proběhlo ve čtvrtek 25. 06. 2026 slavnostní ukončení školního roku za účasti žáků, učitelů i rodičů.
V kulturním domě proběhlo ve čtvrtek 25. 06. 2026 slavnostní ukončení školního roku za účasti žáků, učitelů i rodičů. Součástí programu byla kulturní vystoupení a rozloučení s žáky IX. třídy, kteří po devíti letech opouštějí naši školu. Deváťáci poděkovali svým učitelům a spolužákům za společně prožité roky. Symbolickým posledním zazvoněním se rozloučili se školou a uzavřeli jednu důležitou etapu svého života. Všem žákům přejeme krásné prázdniny a absolventům mnoho úspěchů na jejich další cestě.
Mgr. Petra Janurová

